Neden Rotovac 360 i

Dünya'da kullanılan yerinde halı yıkama teknolojisinde gelinen ve Amerika'dan ithal edilen en son sistemdir.

Ülkemizde yerinde halı yıkama sektöründe kullanılan sistemlerde tüketicilerin şikâyetleri haline gelen halıda kokma, lekelerin kuruduktan sonra tekrar geri gelmesi, geç kuruması, tabanda küflenmeye sebep olunması gibi birçok sorunlar oluşmaktadır.

Rotovac dakika da 750 defa yıkama ve vakumlama geçişi yapar. Vakumlama ve yıkama işlemi aynı anda gerçekleştiğinden halıyı istediğiniz kadar yıkama olanağı sağlarken halının altına su geçirmez.

Emiş borusu şeffaf olduğundan, halıdaki kirin bittiğini görmenizi sağlar. Günde ortalama saatte 70 ile 100 m2 yıkama yapabilirsiniz.

ROTOVAC işinize teknolojik üstünlüğün yani sıra firmanıza kalite ,güven, ve yüksek kazanç sağlayacaktır.

Çabuk
Kurur

Kusma
Yapmaz

Koku
Yapmaz

Derinlemesine
Yıkar

Snipper Islak Kuru Vakum Makinesi

Amerikan dan ithal edilen sniper extractor

Dış gövde ömür boyu garantilidir, hava şartlarından etkilenmez poliüretan malzemeden imal edilmiştir. Bu özellik sayesinde gerekli bakım ve onarımları yapılarak uzun yıllar kullanabilme özelliğini taşır.

300 PSI piston pompa sayesinde hiç durmadan uzun saatler çalışır. Güçlü vakum motorları halının tabanına su geçmesine müsaade etmez ve halının daha hızlı kurumasını sağlar. Yüksek performanslı motorlar, yenilikçi Vakumun kendi soğutmasını kullanan hava emme tasarımı fan motorlarını serin tutar,

Motor sıcaklığı ve aşırı ısınmayı önler.

Isıtma ünitesi 2000 watt gücündedir. 60-90 derece arası solüsyonu ısıtarak özellikle koltuk ve yatak yıkarken kirlerin çabuk temizlenmesini sağlar. Vakum ve solüsyon hortum uzunluğu 7,5 metredir. Geniş alan yıkama yaparken iyi bir avantaj sağlar.

Uzun
Ömürlü

Hortum Uzunluğu
7,5 metre

Isıtıcı
2000w

Yüksek
Vakum Gücü

Mesajınız

Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için mail atabilirsiniz

Organize Sanayi Bölgesi 4.Km Döşemealtı / ANTALYA

+90 242 312 06 01 - +90 541 472 47 13 - info@rotovac.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır.

© 2019